תנו למומחים שלנו לדאוג לכם, צרו עמנו קשר לייעוץ חינם!

050-1234567

מחפשים מידע נוסף לגבי ביטוח מסויים? צרו עמנו קשר לייעוץ חינם

  ביטוח אשראי: שיטה מעולה להגן על עצמכם כשאתם יוצאים לקניות או לחופשה

  השוואת מחירי ביטוח אשראי תעזור לכם להבין את התנאים השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח

  צרכנים רבים מתקשים לבחור פוליסות מתאימות של ביטוח אשראי, כי ברוב המקרים ביטוחים אלה יקרים, והתנאים מבלבלים. לכן, כשאתם מבקשים לבחור פוליסת ביטוח אשראי שמתאימה להרגלי הצריכה שלכם, ליכולות הכלכליות שלכם, להעדפות ולתנאים שלכם, חשוב שתמצאו את התוכנית הטובה ביותר מבחינתכם. 

  השוואת מחירי ביטוח אשראי תעזור לכם להבין את התנאים השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ומתאימה. אז בואו נדבר קצת על ביטוח אשראי כדי להבין איך משווים, איך חוסכים, למה חשוב לקבל שירות לקוחות מעולה, ובעיקר, איך מוצאים את הפוליסה הכי, אבל הכי משתלמת, מבחינתכם, כמובן.

  ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי מקנה לכם הטבה דרך הכרטיס

  ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי הוא סוג של פוליסה שמוצעת כהטבה או כהרשאה בכרטיס האשראי שלכם. כיסוי הפוליסות ישתנה בהתאם לחברת כרטיסי האשראי שלכם, וזו הסיבה שחשוב כל כך לדעת את תנאי המדיניות האישית שלכם.

  עם ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי, כל שעליכם לעשות כדי להפעיל את פוליסת הביטוח הוא להזמין את הטיסה באמצעות אותו כרטיס אשראי שמציע ביטוח נסיעות, ואתם מכוסים מבחינת הפוליסה למשך כל הטיול.

  אבל לצד היתרון החשוב שמציעים רוב כרטיסי האשראי לנסיעות, חשוב לבדוק למה בדיוק תהיו זכאים בתנאי הפוליסה של מדיניות ביטוח אשראי שבחרתם. הדבר האחרון שאתם רוצים זה לגלות הפתעות שאינן נעימות במהלך הטיול, כשתבינו שיש סוג מסוים של כיסוי שאתם זקוקים לו, אבל הוא אינו כלול בפוליסה.

  יש כל מיני סוגי ביטוחי נסיעות בכרטיס אשראי, אז שימו לב

  כיסוי ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי עשוי להשתנות באופן משמעותי בין חברות הביטוח. לדוגמא, פוליסות שונות שמוצעות תחת ביטוחי אשראי שונים, עשויות להיות שונות מבחינת סכומי הכיסוי שלהם, סוג הכיסוי המוצע, או משך הכיסוי. 

  ברוב המקרים, סוגי הכיסויים הבאים מוצעים בפוליסות ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי:

  תאונות נסיעות: הביטוח מכסה הרבה תרחישים, אבל חשוב להבין מה הוא לא מכסה

  כיסוי ביטוח אשראי לתאונות הוא מרכיב די סטנדרטי בפוליסות ביטוחי נסיעות. כיסוי זה כולל פגיעות חמורות שגורמות לנזק קבוע כמו אובדן ראייה, פגיעה בגפיים או בעיות שמיעה. חלק מהפוליסות עשויות לכסות פציעות פחות חמורות; והתנאים משתנים בהתאם לכרטיסי האשראי וחברות הביטוח.

  חשוב להבין שכיסוי תאונות אינו מכסה הוצאות רפואיות כמו שהות בבית החולים, ניתוחים או טיפולים מורכבים. כדי לקבל כיסוי לתרחישים אלה באמצעות ביטוח חו"ל דרך כרטיס אשראי, כדאי לבדוק מראש את תנאי הפוליסה, ולהרחיב או להשלים אותה במידת הצורך, בהתאם למאפייני הנסיעה שלכם, ההעדפות והצרכים האישיים שלכם.

  קחו בחשבון את כל האותיות הכי קטנות של הפוליסה

  סיוע רפואי וכיסוי בגין הוצאות רפואיות, כולל שהות בבית חולים וטיפולים רפואיים מורכבים, הם הרכיבים החשובים ביותר שיש לבדוק כשאתם רוכשים ביטוח אשראי, אם תחליטו לטוס לחו"ל עם ביטוח נסיעות.

  קחו בחשבון את הכיסויים או המגבלות שחברת הביטוח מציעה כחלק מתנאי הפוליסה, ואל תשכחו לקרוא היטב את כל האותיות הקטנות של הפוליסה, כדי שלא תמצאו את עצמכם מנהלים שיחת טלפון עם נציג חברת ביטוח שמדקלם באופן יבש: "מצטער, זה כתוב בפוליסה שחתמת עליה".  

  ואם אתם רוצים להיות ממש יסודיים, בדקו את הנתונים המוצעים על ידי חברות הביטוח באתר השוואות מחירים, כך שתוכלו להשוות את העלויות והתנאים המוצעים על ידי החברות השונות.

  אם אתם מרחיבים את הביטוח, הרווחתם

  מדיניות ביטוח אשראי עשויה לכלול כיסוי לאי נוחות במהלך הטיול, כמו למשל מזוודות אבודות, עיכובים בטיסה או ביטולי טיסות. חשוב לזכור שרוב פוליסות ביטוח הנסיעות מכסות רק את הבסיס.

  כך, למשל, אם הכבודה שלכם נעלמת, יתכן שהיא תוחזר לכם, אבל אם איבדתם את מסמכי הנסיעות, הטלפון או המחשב הנייד, כרטיסי האשראי או מסמכים חשובים אחרים, כנראה שתזדקקו לרכישת פוליסה מורחבת של ביטוח דרך כרטיס אשראי.

  מה לגבי עיכוב, ביטול או הפרעה לטיול?

  ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי מכסה את עלות ביטול הסדרי הנסיעה לפני צאתכם; ביטוח הפרעות לטיול מציע כיסוי אם אתם צריכים לחזור הביצה במהלך הנסיעה.

  הכיסוי עשוי להציע החזר הוצאות נסיעה כמו טיסות, מלונות ופעילויות, במקרה של מחלה, פציעה, מזג אוויר סוער או אסון טבע, ולעתים פעילויות טרור. ברוב המקרים, לא נכללים בפוליסת ביטוח חו"ל דרך כרטיס אשראי, מצבים בריאותיים קיימים.

  ביטוח אשראי: שאלות ותשובות

  האם יש סעיף השתתפות עצמית בביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי?

  עם ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי, סעיף ההשתתפות העצמית בפוליסה עשוי להיות גבוה יותר בהשוואה לפוליסה עצמאית של ביטוח נסיעות.
  במילים אחרות, תידרשו לשלם סכום נפרד עבור הוצאות רפואיות, אשפוז או הוצאות אחרות, ויתרת החיובים תשולם על ידי חברת הביטוח שלכם.

  האם ביטוח אשראי מכסה מצבים רפואיים קיימים?

  בעוד שביטוח נסיעות עצמאי עשוי להציע גמישות רבה יותר בכל מה שקשור לתנאים רפואיים קיימים, ביטוח דרך כרטיס אשראי הוא בדרך כלל נוקשה יותר מבחינת הכיסוי בכל מצב רפואי שיש לכם לפני הנסיעה.
  ברוב המקרים, הכיסוי לתנאים אלה אינו נכלל במסגרת ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי, ולכן כדאי לבחור ביטוח נפרד שעשוי לכסות את המצבים הבריאותיים שלכם שקיימים לפני הנסיעה, אבל עם פרמיה גבוהה יותר.

  האם ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי מכסה גם את בני המשפחה?

  סוגים רבים של ביטוחי נסיעות נפרדים, עצמאיים או קונבנציונליים אכן מכסים גם את בני המשפחה ביציאה לטיול, אבל לא תמיד זה המקרה עם פוליסות ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי.
  לכן חשוב להקפיד לבדוק היטב את תנאי הפוליסה לגבי בני המשפחה שמכוסים במסגרת הביטוח, כמו גם את כל מגבלות הגילאים שחברת הביטוח מציבה כתנאים, לפני שרוכשים כיסוי של ביטוח נסיעות בכרטיס אשראי שמגן גם על בני המשפחה.

  איך מפעילים ביטוח אשראי?

  כדי להפעיל ביטוח אשראי לפני הנסיעה שלכם, כך שהוא יכנס לתוקף ויכסה אתכם במהלך שהותכם בחו"ל, בדרך כלל יש להזמין את הטיסה באמצעות כרטיס האשראי שלכם, כדי לקבל אישור להגשת תביעה לחברת הביטוח בעת הצורך.

   

  בשורה התחתונה, כשאתם מתכננים טיול לחו"ל, כדאי שיהיה לכם ביטוח אשראי

  ביטוח אשראי מציע הגנה במקרי חירום של אובדן הכבודה, ביטול הטיסה או מקרה פתאומי שמאלץ אתכם לבטל את הנסיעה. 

  אף פעם אי אפשר לדעת מה יכול לשבש את הנסיעה שלכם לחו"ל, אבל תמיד כדאי להיות מוכנים, במקום להכניס את היד עמוק לכיס ולממן בעצמכם תרחישים שלא צפיתם, או הפתעות ממש לא נעימות.

  צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ חינם!