תנו למומחים שלנו לדאוג לכם, צרו עמנו קשר לייעוץ חינם!

050-1234567

מחפשים מידע נוסף לגבי ביטוח מסויים? צרו עמנו קשר לייעוץ חינם

  ביטוח נגרר אונליין: אילו נזקים הפוליסה מכסה, ואיך הם קשורים להשוואת מחירים?

  ביטוח נגרר אונליין מציג את התמונה המלאה שמאפשרת לכם לבצע השוואת מחירים

  לפני שתחפשו באינטרנט ביטוח נגרר, כדאי שתבינו קודם להבין מה אומר המונח. במשמעות הפשוטה בהיבט של פוליסת ביטוח משתלמת, ביטוח נגרר אונליין פירושו גרירת רכב חסר יכולת תנועה על ידי רכב אחר שנקרא "גורר".

  כך, למשל, רכבים פרטיים מסוגלים לגרור כלי רכב נגרר עד למשקל של חמש מאות קילוגרמים, אבל כדי לגרור כלי רכב כבדים יותר, לרכב הגורר צריכה להיות מערכת בלמים.

  נהגים שמחזיקים ברישיון B, כלומר, רישיון נהיגה על רכבים פרטיים, רשאים לגרור עם רכבם רכב נגרר עד למשקל של 1,500 קילוגרמים, ובהתאם ללשון החוק, קיימות תקנות חדשות יחסית, שנחקקו בשנת 2009, שיש להקפיד עליהן. בתחום הביטוח, חברות ביטוח מבטחות רכבים נגררים, שאין להם מנועים, בפוליסה שנקראת 'ביטוח גרירה לאוטו'.

  כמה תנאים שחשוב להכיר לפני שרוכשים את הפוליסה

  התנאי הבסיסי ברכישת ביטוח לנגרר באינטרנט הוא רישום כלי הרכב הנגרר במשרד הרישוי, כדי שמורשה מוסמך מטעם משרד התחבורה יחבר בין הרכב הגורר לרכב הנגרר. אם אתם תוהים איזה פרמטרים חשובים נוספים משפיעים על רכיבי הפוליסה, הנה מה שאתם צריכים לחפש:

  • אופי העבודה שאתם מתכוונים לבצע עם הרכב הנגרר.
  • משקל הרכב הנגרר.
  • מאפייני התנועה של הרכב הנגרר.
  • תדירות השימוש ברכב הנגרר.

  חשוב להבין שככל שתדירות השימוש ברכב הנגרר גבוהה יותר, כך מחיר הפוליסה יהיה גבוה יותר.

  עכשיו מגיע שלב המיון של החברות, הנציגים והסוכנים

  להבדיל מרכישת ביטוח חובה לרכב רגיל, כשאתם מחפשים ביטוח נגרר אונליין, אתם זקוקים לפוליסת ביטוח רכב מיוחדת ולכן חשוב לבחון היטב את התנאים שמתקבלים בתוצאות החיפוש שלכם.

  ההצעות המקוונות שתקבלו מחברות וסוכני ביטוח יהיו רבות, מגוונות ושונות, ולכן חשוב למיין את ההצעות שתקבלו ולמצוא ביטוח נגרר השוואת מחירים לפי הפוליסות שמציעות את התנאים שמתאימים לסוג הרכב הנגרר שיש לכם, והציוד או הסחורות שאתם מעבירים עליו.

  שירות לקוחות מעולה, תקשורת מצוינת ותחושת בטן טובה. זו החברה שאצלה תרצו לרכוש את הביטוח

  כשיש לכם רשימה מצומצמת של חברות ביטוח שמציעות פוליסות שמתאימות לכם, השלב הבא הוא מיון החברות שמציעות את שירות הלקוחות ברמה הידידותית, היעילה, והטובה ביותר. הנה כמה המלצות למיון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, במונחים של קבלת שירות מעולה:

  • חברת ביטוח שמציעה את הפתרונות שמתאימים לכם.
  • נציגי או סוכני ביטוח שמתקשרים ככה שאפשר להבין אותם, בלי מסרים שיווקיים שאינם בהכרח קשורים אליכם ואל הרכבים שאתם מבקשים לבטח.
  • וגם לתחושת הביטחון שיש לכם בהתנהלות מול נציגי חברת הביטוח או סוכן הביטוח שאצלו תבחרו לרכוש את הביטוח, יש חשיבות שאינה מבוטלת.

  ביטוח נגרר אונליין: שאלות ותשובות

  למה לבחור ביטוח נגרר אונליין?

  נכון, אתם בהחלט יכולים לבחור בשיטה המסורתית של פנייה לחברות הביטוח או לסוכני ביטוח, כלומר, אם יש לכם את הזמן והסבלנות לשמוע את כל ההצעות שתקבלו ולנסות להבדיל מונחים שיווקיים אטרקטיביים מרכיבי פוליסות שאתם באמת צריכים.
  היתרון המשמעותי ביותר של ביטוח נגרר אונליין הוא האפשרות לבחור בעצמכם את הכיסויים הדרושים לכם, בקלות, ביעילות ובמהירות, באמצעות אתר השוואת מחירים שמציג באופן ידידותי וקל לשימוש את התמונה המלאה והעדכנית על המרכיבים השונים בפוליסות הביטוח, כך שיש לכם את האפשרות לבחור את הפוליסה שמציעה את התנאים הכי משתלמים.

  אילו מרכיבים חייבים להתקיים בביטוח נגרר?

  נהגים שיש להם רכב נגרר, חייבים לבטח את הרכב בפוליסת ביטוח חובה לנגרר, בדיוק כפי שהם חייבים לבטח כל כלי רכב אחר. ביטוח נוסף שחברות ביטוח מבקשות מנהגים שגוררים רכבים הוא ביטוח צד ג', ואפשר לשלב בין שלושה ביטוחים: חובה, צד ג' לנגרר, וביטוח מקיף.
  ביטוח נגרר אונליין מציג את התמונה המלאה שמאפשרת לכם לבצע השוואת מחירים, ולבחור את הכיסויים שמציעים לכם הגנה מפני נזקים שפוגעים ברכב הנגרר, כמו גם תביעות שעלולות להיות מוגשות נגדכם על ידי צדדים שלישיים שנפגעים מהנגרר.

  מה מיוחד בביטוח נגרר?

  פוליסת ביטוח לנגרר מגנה עליכם מפני תרחישים שונים שעלולים להתרחש על הכביש במהלך נסיעה, גם אם הרכב הנגרר מחובר באופן תקין ומאובטח לרכב הגורר.
  אבל מה שהכי חמור והכי חשוב להבין זה שרכבים נגררים עלולים לפגוע ברכבים אחרים באמצעות התנגשות או נפילת חפצים או חומרים מסוכנים שעלולים ליפול מכלי הרכב הנגרר.

  האם יש ביטוח נגרר אונליין לציוד יקר?

  בין ההצעות שתקבלו כשתחפשו ביטוח נגרר אונליין, תוכלו למצוא גם הצעות משתלמות לרכישת ביטוח מקיף, שיאפשרו לכם לקבל החזרים מחברת הביטוח על כל פגיעה שהתרחשה בכלי הרכב הנגרר, כולל בתכולתו, בתנאי שזהו רכב פתוח שנמצא בתנועה. נגררים פתוחים הם נגררים שמורכבים עליהם ציוד כבד כמו אופנועים, רכבים, או כל ציוד כבד אחר.
  נגררים פתוחים חשופים יותר לתרחישים מסוכנים שעלולים להתרחש על הכביש ולפגוע בציוד שמותקן עליהם, או בכלי רכב אחרים על הכביש, ולכן, אם אתם מרכיבים על הנגרר שלכם ציוד יקר, כדאי שתהיה לכם פוליסת ביטוח מקיף שתגן עליכם.

   

  בשורה התחתונה, הגיע הזמן ליישר קו עם העולם המקוון

  בעידן שבו רוב החיים מתנהלים באופן מקוון, מהחיים החברתיים והזוגיים, דרך קניות בסופרמרקטים מקוונים, הלבשה, הנעלה, צעצועים, תכשיטים וכל דבר אחר, אין סיבה להמשיך לחפש חברות ביטוח ולנהל עם נציגים וסוכנים שיחות ארוכות, להשקיע שעות בחיפוש החברה המתאימה שמציעה את הפוליסה שנכונה לכם, ואף פעם לא להיות בטוחים לחלוטין שמה שקניתם הוא מה שאתם באמת צריכים.

  מה שיפה בבחירת ביטוח נגרר, כמו בבחירת כל ביטוח אחר באתר השוואת מחירים, זה שאתם מקבלים את התמונה המלאה והשקופה ביותר לגבי מרכיבי הפוליסה שאתם צריכים או לא צריכים, מה שמאפשר לכם למיין במהירות ובקלות את ההצעות שקיבלתם, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר של החברה שההצעות שלה הכי קרובות לצרכים ולהעדפות שלכם.

  צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ חינם!