תנו למומחים שלנו לדאוג לכם, צרו עמנו קשר לייעוץ חינם!

050-1234567

מחפשים מידע נוסף לגבי ביטוח מסויים? צרו עמנו קשר לייעוץ חינם

  ביטוח נסיעות לחו"ל: מה לחפש כשמחפשים ביטוח מתאים

  ביטוח נסיעות לחו"ל משיב לכם כספים בגין תרחישים שנקובים בפוליסה

  נסיעות לחו"ל כמעט תמיד טומנות בחובן אי ודאות מסוימת. ביטוח נסיעות לחו"ל מספק רשת ביטחון שמאפשרת לכם לצאת מהארץ ללא חשש. הפוליסה מיועדת לכסות את הסיכונים הכספיים המשמעותיים שאתם לא רוצים לשאת בהם לבדכם.

  יתכן שלא תצטרכו בהכרח פוליסה מקיפה ויקרה, אבל הביטוח המתאים יספק לכם תחושת ביטחון במקרה שאתם משלמים מראש עבור הזמנות יקרות או טיסות בינלאומיות למרחקים ארוכים.

  קיימות פוליסות רבות ושונות, ובחירת הפוליסה המתאימה תלויה בנסיבות המיוחדות שלכם. מאמר זה בוחן את הצרכים הנפוצים ביותר של ביטוח נסיעות לחו"ל, כך שתוכלו לקבוע אילו גורמים משפיעים על העלות, להבין איך לבחון מוצרים שונים של ביטוחי נסיעות, ולרכוש את הכיסוי המתאים לכם.

  מה משפיע על עלות ביטוח נסיעות?

  מחירי פוליסות ביטוח נסיעות משתנים בין חברות הביטוח, וכל חברה מעריכה באמצעים שונים את הסיכונים שלה, שמשפיעים על מחיר הפוליסה. בין היתר, השיקולים כוללים היבטים כמו:

  • ספורט אתגרי
  • יעד הטיסה
  • תוספת למכשירים אלקטרוניים
  • כיסוי לתכולה
  • מצב בריאותי.

  שיקולים אחרים שמשפיעים על התמחור של הפוליסה, ושחשוב לקחת אותם בחשבון בבחירת הפוליסה המתאימה, כוללים:

  אורך ועלות הנסיעה. ככל שהטיול ארוך ויקר יותר, כך עלות הפוליסה גבוהה יותר.

  עלות שירותי בריאות מקומיים. עלויות בריאות גבוהות ביעד הנסיעה עשויות להעלות את מחיר ביטוח הנסיעות.

  מצבים רפואיים שהמבוטחים רוצים לכסות. מצבים בריאותיים קיימים יעלו את עלות הכיסוי של ביטוח נסיעות לחו"ל.

  כמות ורוחב הכיסוי. ככל שהפוליסה מכסה יותר סיכונים, כך היא עולה יותר.

  גיל המבוטח. ברוב המקרים, ככל שהמבוטח מבוגר יותר, כך מחיר הפוליסה גבוה יותר.

  אילו סוגי פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל אפשר למצוא?

  ניתן למצוא מבחר רחב של פוליסות הגנה על נסיעות בבחירת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. ברוב המקרים, הביטוח נמכר כחבילה, שנקראת תוכנית מקיפה, וכוללת מגוון כיסויים. חלק מחברות הביטוח מאפשרות לכם להתאים אישית את הפוליסה על ידי בחירת סוגי הכיסויים המוצגים באתר זה.

  הנה שמונה סוגי הכיסויים הנפוצים ביותר:

  1. ביטוח נסיעות רפואי למצבים ספציפיים

  פוליסה זו מספקת ביטוח בריאות כשאתם בחו"ל. למרות שבמובנים מסוימים, פוליסה זו פועלת כמו תוכנית בריאות מסורתית, בדרך כלל אינכם יכולים להשתמש בביטוח נסיעות רפואי אירועים רפואיים שגרתיים, כמו בדיקה רפואית שגרתית שלרוב אינה מכוסה. חוץ מזה, פוליסה זו כוללת מגבלות על כיסוי ואי הכללות בתנאים הקיימים.

  למרות שרוב פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מכסות פעילויות פנאי רבות, כגון סקי ורכיבה על סוסים, במקרים רבים הן אינן כוללות ספורט הרפתקאות, כגון צניחה חופשית או תחרות באירועי ספורט מאורגנים. יתכן שתצטרכו לרכוש פוליסת נסיעות מיוחדת שמיועד להרפתקאות או לספורט תחרותי.

  2. ביטול טיול, ביטוח טיסה

  ביטוח טיסה משיב הוצאות ששולמו מראש, שאינן ניתנות להשבה, אם חברת הטיולים פושטת א הרגל או שעליכם לבטל את הנסיעה מאחת הסיבות המכוסות בפוליסה, כגון:

  • מחלה שלכם.
  • מחלה או מוות של בן משפחה שאינו נוסע איתכם.
  • אסונות טבע.

  כיסוי הפרעות לטיול מכסה את העלות שאינה ניתנת להשבה של החלק שאינו בשימוש בטיול, אם הוא נקטע בגלל סיבה שמתוארת בפוליסה. כיסוי לעיכוב נסיעה משיב הוצאות כגון לינה וארוחות אם אתם מתעכבים במהלך הטיול, למשל אם הטיסה שלכם מבוטלת בגלל תנאי מזג אוויר.

  פוליסות רבות מציעות חבילות שמכסות את שלושת התרחישים האלה, והן שונות מהכיסויים המוצעים על ידי חברות תיירות או קווי שיוט.

  3. ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא

  חלק מחברות הביטוח מציעות שכבות כיסוי נוספות בעלות נוספת. ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא משיב חלק גדול מעלות הנסיעה, לא משנה מהי סיבת הביטול, וחלק מהחברות מאפשרות לכם לשלם תוספת לכיסוי התנאים הקיימים אם תבטלו את הנסיעה מסיבות רפואיות.

  4. הגנה וכיסוי למטען ולחפצים אישיים

  כיסוי זה מחזיר את ערך המטען והחפצים האישיים שאבדו, נגנבו או ניזוקו במהלך הנסיעה. חלק מהפוליסות משיבות לכם גם הוצאות נוספות אם אתם חווים עיכוב מטען יותר מפרק זמן מסוים, כמו למשל 12 שעות.

  5. ביטוח רפואי לחו"ל, פינוי באמבולנס וחזרה לארץ

  ביטוח רפואי לחו"ל משלם הוצאות רפואיות במקרה של מחלה או פציעה במהלך הטיול. הכיסוי משלם על הסעה לבית החולים הקרוב, והחזרה רפואית משלמת על הטיסה חזרה לארץ.

  6. הגנה מסביב לשעון

  שירות זה כלול בפוליסות רבות שמציעות חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל. חברת הביטוח מספקת מוקד שפועל 24 שעות ביממה, אליו תוכלו להתקשר כשאתם זקוקים לעזרה, כמו הזמנת טיסה לאחר אובדן קשר, איתור מזוודות שאבדו או איתור רופא או עורך דין.

  7. ביטוח מוות בתאונה שהמוטבים בפוליסה מקבלים

  כיסוי זה משלם סכום חד פעמי למוטבים הנקובים בפוליסה, כגון בני משפחה, במקרה של מות המבוטח במהלך הנסיעה.

  פוליסות ביטוח מוות בשוגג משלמות לכם גם חלק מהסכום למקרה של אובדן יד, רגל, איבר כלשהו, ראייה, דיבור או שמיעה. חלק מהפוליסות תקפות רק על מוות מקרי במטוס.

  8. כיסוי נזקים לרכב שכור

  כיסוי זה משלם על תיקון הרכב השכור אם הוא ניזוק כתוצאה מוונדליזם או אסון טבע. הכיסוי אינו כולל ביטוח אחריות, שמשלם עבור נזק לרכבים אחרים או עבור טיפול רפואי באחרים אם אתם גורמים לתאונה ונמצאתם אחראים.

  ביטוח נסיעות לחו"ל: שאלות ותשובות

  מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

  ביטוח נסיעות לחו"ל מספק תמיכה, פיצויים וטיפולים רפואיים כשמשהו קורה לכם במהלך השהות בחו"ל. בהתאם לתנאי הפוליסה, הביטוח יכול לספק תמיכה ופיצוי במקרה של אובדן מטען, שבירת עצם במהלך הטיול או צורך לשוב הביתה מוקדם בגלל מוות במשפחה. זוהי רשת ביטחון פיננסית למקרי חירום במהלך שהותכם בחו"ל.
  בניגוד למה שרוב האנשים מאמינים, הביטוח אינו מהווה תחליף לביטוח בריאות, וגם לא רישיון להתנהג בטיפשות! זהו מצנח החירום שלכם אם משהו נורא יקרה במהלך החופשה שלכם.

  מה אתם צריכים מפוליסה משתלמת של ביטוח נסיעות לחו"ל?

  בהתאם לסוג הכיסוי שאתם מחפשים, ובהתאם לתנאים השונים של הפוליסות, ביטוח נסיעות לחו"ל מחזיר לכם כספים בגין תרחישים שנקובים בפוליסה, או מציע לכם שירותים כאשר משהו משתבש. יש אפילו כיסוי לתרחיש הגרוע ביותר: מקרה מוות בתאונה במהלך הנסיעה. כיסוי מוות בשוגג משלם למוטבים הנקובים בפוליסה סכום חד פעמי במקרה זה.
  אז לפני שאתם קונים פוליסה, כדאי שתיקחו כמה דקות כדי להכיר את הסוגים השונים של מוצרי ביטוחי נסיעות, ואת המחירים השונים שמוצעים על ידי חברות הביטוח, כך שתוכלו להבין מה הפוליסה מכסה ומה לא. בדרך כלל, ככל שהכיסוי יסודי יותר, כך הביטוח יעלה יותר.

  האם אפשר לקבל טיפולים למצבים רפואיים קיימים?

  רוב חברות הביטוח אינן מכסות מצבים רפואיים קיימים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל. אם אתם חולים במהלך הטיול, תוכלו להפעיל את הביטוח. אבל אם אתם זקוקים לתרופות למחלה כרונית מתמשכת או למצב רפואי שהיה קיים לפני שקניתם את הפוליסה, לא בטוח שתקבלו כיסוי במסגרת ביטוח הנסיעות.
  כלומר, רוב המצבים הרפואיים הקיימים אינם מכוסים במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא אם כן תמצאו פוליסה ספציפית שמספקת כיסוי למחלות קיימות.

  איך מוצאים ביטוח נסיעות לחו"ל?

  כשאתם מחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל לטיול הקרוב, תשחו לדעת שכמה מרכיבים בטיול שלכם כבר מכוסים. לדוגמא, כאשר אתם מזמינים נסיעה בכרטיס האשראי שלכם, תלוי בכרטיס שבו אתם משתמשים, יתכן שכבר יש לכם ביטוח ביטול נסיעה וכיסוי הפרעות לטיול.

  אז כשאתם מחליטים על רמת הכיסוי שתזדקקו לה, כדאי לבדוק מה כבר יש לכם עם כרטיס האשראי שלכם. בשלב הבא, החליטו איזה כיסוי נוסף תרצו. בדרך כלל, הגנה רפואית בנסיעות אינה כלולה בכרטיס האשראי שלכם, כך שאם אתם מחפשים כיסוי מקיף יותר, כדאי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות כללית.

   

  בשורה התחתונה, כדאי שיהיה לכם את ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר

  השוואה בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מחברות ביטוח שונות מאפשרת לכם למצוא פוליסה שמותאמת אישית לצרכים שלכם, ובמחיר הרצוי.

  אתר זה כולל רשימה של חברות ביטוח כך שתוכלו לרכוש את הפוליסה שכוללת את הצעת המחיר הטובה ביותר.

  צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ חינם!